Birlikte neler yapabiliriz?

Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) Banner olarak reklam verebilirsiniz. Ayrıca, gezi yazılarımızın sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Ürün veya hizmetinizi deneyimleriz ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabiliriz. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz.

Seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz, (Ulaşım aracı, yakıt desteği, ulaşım araç bileti, yeme-içme vs.) Karşılığında web sitemiz ve sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederiz ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Sizin hazırladığınız bir tanıtım yazısını veya benzer içerikli yazılı görsellerinizi (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabiliriz.

Yıllardır işbirliği içinde olduğumuz uluslararası turizm dergisi ve portalı olan Tourmag ile ortak projeler geliştirip, çift yönlü reklamınızı hem yazılı basında hem de internet ortamında yapabiliriz.

Yine işbirlikçilerimizden olan Kadıköy Life dergi ve portalı, ile benzer bir çalışmaya imza atabiliriz.

Bunların dışındaki işbirliği ve partnerlik gibi farklı proje tekliflerinize açığız. Tüm teklifleriniz için bize, bilgi@cilginrotalar.com’dan ulaşabilirsiniz!